Minibar TM44G-1
Svart minibar-kylskåp med glasdörr. Perfekt för att visa upp ett urval av snacks och drycker. Absorptions-minibaren är helt tyst – den är faktiskt klassad som 0 dB(A). På så sätt är minibaren idealisk för hotellrum, kontor eller på disken i en lobby eller ett litet kafé.
Läs mer
- Leveranstid varierar - kontakta oss för aktuell status
- Vändbar glasdörr
- Plan integrerad förångare
- Tystgående
- Låg energiförbrukning
- Ställbara hyllor
- Lås
- Invändig LED-lampa
| Brutto/nettovolym | 36/35 liter |
| Temperaturområde (°C) | +5 till +14 °C |
| Färg | Svart utsida - RAL7005 insida |
| Hyllor | 2 gråa näthyllor |
| Hyllmått | 322x125 mm |
| Maxlast på hyllorna | 10 kg/m² |
| Energiklass | N |
| Energiförbrukning | 0.63 kWh/24tim |
| Elanslutning | 220-240 v /1 fas / 50 hz |
| Effekt | 50 w |
| Ljudnivå | 0 db(A) |
| Mått (bxdxh) | 402x453x560 mm |